167. Podzim v Gippingu
podle Roberta Burrowse, štítek na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 35 cm, rámování: 58 x 83,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 6d 10h 40m 36s
Vyvolávací cena: 2 300 Kč