Kachny na jezírku
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63,5 x 83,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 23.11.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč