168. Krajina na Mallorce
místopisný popis, signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 51,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 43,5 x 60
Konec dražby: 07.02.2024 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč