168. Květiny ve váze
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1987
Šířka: 43 cm, výška: 73 cm, rámování: 87,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 2d 16h 10m 35s
Vyvolávací cena: 800 Kč