168. Na procházce
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 64 cm, rámování: 76,5 x 62 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč