168. Výhled na město
Signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 40 cm, výška: 19 cm, rámování: pasparta 36 x 57 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč