1688. Koňský povoz
signováno vpravo dole, pasparotováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč