169. Ležící akt ženy
volný list, datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1983
Šířka: 88 cm, výška: 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč