17. Andělé putti

zaskleno a rámováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 20. století
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 61,5 x 61,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:05 SELČ

Zbývá: 12d 6h 1m 56s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč