17. Zasněžené vrby u vody
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 47 x 58 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč