170. Krajina se zříceninou
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 51 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč