170. Les
na reversu přípis azbukou
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 44 cm, rámování: 48 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč