Rodina I.
Rámováno, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 39,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 57 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 08.04.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč