171. Příjezd 1. prezidenta republiky

dobový tisk znázorňující příjezd T.G. Masaryka do Prahy
Technika: tisk na kartonu, datace: 30. léta
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 63x79 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč