172. 2ks kreseb
2ks signovaných kreseb na kartonu s pohledem na hrad z r.1943, signováno vpravo dole a s pohledem do krajiny u Turnova, signováno 1948 vlevo dole. Rámováno a zaskleno
20x18cm, s rámem 30x23cm
18x27cm, s rámem 29x36cm
20x18cm, s rámem 30x23cm
18x27cm, s rámem 29x36cm
Technika: kresba na kartonu, datace: 1943/8
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2018 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč