172. Na zápraží
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 57 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:57 SELČ
Zbývá: 2d 14h 41m 19s
Vyvolávací cena: 800 Kč