172. Udine v Itálii
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 28 cm, výška: 52 cm, rámování: 72 x 46 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč