173. Husův památník
Vlevo dole pod paspartou je signatura tužkou. Signováno a datováno (1921) vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1921
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 27 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč