173. Vlnobití
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 39,5 x 47,5
Konec dražby: 07.02.2024 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč