175. Růžový surrealismus
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 42,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 60,5 x 52,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:58 SELČ
Zbývá: 6d 7h 0m 57s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč