176. Dům v lese Miskolzy
Datováno vlevo dole, rámováno, na reversu razítko
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 44 cm, výška: 38 cm, rámování: pošk. 46 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 16:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč