176. Na plovárně 1
nesignováno, vzadu doprovodný popisek, kreslená anekdota
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč