Sedlačka

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 66,5

Konec dražby: 09.04.2024 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč