176. U Hrabé
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 44 cm, rámování: 50 x 68 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:58 SELČ
Zbývá: 3d 4h 42m 24s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč