176. Zelené pleso v Tatrách
signováno vpravo dole, na reversu je název obrazu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 26 cm, rámování: 41,5 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč