Krajina s břízami

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 100,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 118 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč