Lodě na moři
rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 19. století
Šířka: 25 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 34 x 41
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč