178. Pohled na horu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 43 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 79 x 62,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč