178. Stromy
signováno monogramem MA R vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč