Zápasníci
signováno vpravo dole, rámováno
Materiál: digitální fotografie
Šířka: 59 cm, výška: 39 cm, rámování: 40,5 x 60,5
Konec dražby: 13.05.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč