179. U vody
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 21 x 28 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 22.05.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč