179. Zátiší s květinami
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 61 cm, rámování: 80 x 69
Konec dražby: 14.05.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 2d 16h 51m 22s
Vyvolávací cena: 4 500 Kč