Konvolut 4 kusů grafik

vlevo dole E. A. - autorský tisk, vpravo dole signováno, volné listy
Technika: litografie
Šířka: od 3 do 9 cm, výška: od 10 do 15 cm

Konec dražby: 08.11.2023 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč