18. Krajina s dobytkem

rámováno, signováno vpravo dole, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. - 19. stol
Šířka: 56 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 59,5 x 71 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 04.03.2024 20:08 SEČ

Zbývá: 11d 8h 29m 41s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč