18. Madona s Ježíškem
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 74 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 61 x 89 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:05 SELČ
Zbývá: 12d 17h 7m 33s
Vyvolávací cena: 600 Kč