Maják v dáli
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 42
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč