Nabídka k usmíření

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1974
Šířka: 69,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 60 x 77 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč