180. Senoseč
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 28 cm, rámování: 32 x 26,5 cm pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč