181. Potok
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 5d 18h 16m 14s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč