182. Jan Hus ve vězení
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 52 cm, rámování: 59,5 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč