Přístav v Itálii
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 52
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 15.05.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč