Sedící Kristus
barvená dřevěná soška, signováno zespodu, uražený prst u nohy
Materiál: dřevo
Šířka: 16 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč