183. Vodouš šedý
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 16 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 29
Konec dražby: 14.05.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 2d 21h 48m 53s
Vyvolávací cena: 500 Kč