Východ slunce

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 90 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč