Cesta polem
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 73 x 93
Konec dražby: 23.11.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč