186. Japonský život
Nesignováno, nerámováno, Francouzský etnografický naučný tisk 6ti historických japonských osob
Technika: ofset
Šířka: 20 cm, výška: 30,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč