187. Historická společnost - Velký formát
rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 170 cm, výška: 82 cm, rámování: 101 x 190 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč