187. Klauni
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: křída
Šířka: 22,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 55 x 39
Konec dražby: 13.05.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 5d 20h 9m 55s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč