188. Konvolut ozdob z nástavce svícníku

kovová tepaná religiozní dekorace s centrálním motivem Božího oka. Po stranách andělé nesoucí korunu. Četná poškození. Rozlomeno na více částí. Osvědčení k trvalému vývozu předmětů kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: zlacená mosaz/sklíčka, datace: pol. 19. stol.
Výška: 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.05.2024 21:02 SELČ

Zbývá: 3d 6h 37m 30s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč