189. Trestání hříšníků
neurčený autor
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 110 cm, rámování: 134 x 103 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 16 500 Kč